Slāpst nost

Post Reply
Owen
Slāpst nost

Post by Owen »

Sveiki, man ir, kas līdzīgs, kas iepriekšējam posta autoram. Ilgu laiku atpakaļ sākās, ka pa ļoti retam noslāpa mašīna. Bet šovasar uznāca nenormāli bieži un visādās situācijas, vienalga cik degviela, ir vai nav uzsilis motors, brauc vai stāv. Tagad pat ir reizes, ka daudzas reizes pēc kārtas noslāpst un pielec klāt... Apgriezieni ar nelēkā. Tik man nevar atrast vainu. Vedu uz specializēto volvo servisu 2x, bet viņi nevar atrast vainu. Man nomainija degvielas spiediena devēju, bet bez izmaiņām. Kompis neko neuzrāda. Ir kādas idejas, kas un kā varētu būt? Paldies!
2002 S60 D5 120kw.

Kristaps
Kluba Biedrs
Re: Slāpst nost

Post by Kristaps »

Tur vajag kārtīgu cilvēku, kas šim jautājumam pieiet nopietni. Jāslēdz diagnostika klāt, jataisa dzīvo radijumu tabulas, un jabrauc un jāskatās kurš devējs atsakās strādāt. Mūsdienās ir problēma tāda ar servisiem, ka ja pirmajās 5min vainu neatrod, vai diagnostikas iekārta nepasniedz uz paplātes, tad neviens negrib krāmēties

Owen

Post by Owen »

Ir kādi varianti pie ko var vest Rīgā?

Kristaps
Kluba Biedrs

Post by Kristaps »

Diemžēl vairs nezinu nevienu un tieši mana minētā iemesla dēļ

Oskars

Post by Oskars »

Nez, varbūt var pakonsultēties ar Uldi Baldonē...
———
"Pajautāt ir mirkļa kauns, nezināt — mūža kauns."

kudinsky

Post by kudinsky »

Pieraksties Mārupē Volvfix. Tur varētu palīdzēt. Vai arī Skanstes ielā uztaisi diagnostiku.

Kristaps
Kluba Biedrs

Post by Kristaps »

kudinsky wrote:
21 Oct 2020 20:20
Pieraksties Mārupē Volvfix. Tur varētu palīdzēt. Vai arī Skanstes ielā uztaisi diagnostiku.
Man ar volvfix bija bēdīga pieredze un arī tieši tā paša iemesla pēc, ka negribēja iedziļināties problēma un pa baiso naudu mainīt veselu mezglu. Finālā ar pāris peles klikšiem vida tika problēma noversta, nevis vesels mezgls mainīts

kudinsky

Post by kudinsky »

Man tieši otrādi. MMR tāme bija ap 2k. Volvfix atrada un novērsa problēmas pa 100eur.

Kristaps
Kluba Biedrs

Post by Kristaps »

kudinsky wrote:
22 Oct 2020 15:14
Man tieši otrādi. MMR tāme bija ap 2k. Volvfix atrada un novērsa problēmas pa 100eur.
Katram tā pieredze ir cita, nav viennozīmīgas atbildes, tas labs, tas slikts

Post Reply

Return to “Dzinējs un tā aprīkojums”