volvo amazon

hazaa
Re: volvo amazon

Post by hazaa »

nu ko pirmdien sanemu savu jauno gazes balonu, samainija uz garantiju :) panemu uzreiz satiriju un noputu ar epoksida grunti

Image

sodien ari uzliku krasinu virsu lai ir melns, ta ka rit vares likt atapkal, tik nosakuma ieliksu soreiz gazi un parbaudisu vai nelaiz :D
jamacas no kludam :D

uzliku ari izputeja galu un pieslipeju ''ilkni'' lai izputejs nesitas pret to

Image

atnaca ari beidzot mani rokturisi, kurus loti ilgi mekleju, tie naca tikai uz early amazon jo ir nerusejosa terauda
linija pa vidu, kas man liekas piedod tadu feinu nostalgiju

Image

un beidzot sanemos piekerties chormam, pa sito lietu biju paris reizes jau murgojis :D jo nekad to nebiju dzive darijis
un tas aluminijs ir tik maigs ka likas ka tur viss aizies lupatas :( nacas dazas vietas gan vinu biku paplest lai deretu ideali)
bet drip rail ir uzlikts

Image

Image

hazaa

Post by hazaa »

kaut ka sanaca sodien vairak skriadit apkart un kaut ko bezjedzigu darit neka piekerties volvo, bet nu uz vakaru biku
pielikam roku, orginali sai masinai hroms liekas ar tadam ka kniedem klat, vins iet cauri kuzovam, bet nu man ta
doma baigi nepatika jo reali pa tiem cuarumiem nak ieksa visu laiku mitrums un noslegt vinus nereali, tapec
es izvelejos 3m apusejo labak...

Image

lielo jau piemerija lai saprot ka ir

Image

ilgu laiku domaju vai zem logiem pie durvju rokturiem ari vajag vai nevajag hromu, bet sapratu ka tomer
vajag vins uztaisa pabeigtaku to liniju un nav tik ''omuliga'' ta masina, bet nu tas noteikti, ka ir individuali
un bus kadi kam patiks kadi kam neparak....

Image

hazaa

Post by hazaa »

nu ko sani visi nolimeti, loti prieks pasam

Image

Image

volvo burti ari ir klat

Image

un beidzot pieliku atpakal gazes balonu un pagaidam nopludes nav :) jipiii

hazaa

Post by hazaa »

nu ko lenam ieejam finisha taisne :)

saja weekenda tika izdaritas dazas labas lietas :)

Pirmkart

[youtube][/youtube]

yep auto tika pieskilts, motorins smuki strada un labi lec klat, bet tika ari atrasti paris sikumini :(
galvenais svecvads kaut kads jocigs bija uzliku uzreiz jaunu, tas ta ka butu done
no karbas housing pil bikuciti ella ara, nevar saprast kapec vel, jo it ka viss tika parlasits
papetis varbut del ta ka stavejis kaut kas biku pasucies garam meginas rit parit papetiti tuvak.
un lielaka beda ka bemzu vakumniks ko nopirku nokrasoju un uzliku, laiz garam gaisu :(
sodien veiksmigi atradu vieta jaunu, rit jasakraso smuki jasaved kartiba un jaliek virsu....

aizmugurejiem benkiem tika savesta kartiba benku apsilde un usb ladesana, ta tika smuki
paslepta pelnutrauka lai klasika nebojajas

Image

tad piekeros klat elektribai un sataisiju lai visi pagriezieni strada ( ieliku rezistorus jo del ta ka led lampinas nepietika
relejam jauda lai klikskinatu), visas panel lampas savedu kartiba un saku no vaditaja puses visus vadus kartot, ka ari
saku likt ieksa jau sledzus :)

Image

Image

Post Reply

Return to “Mūsu Volvo”